Депутати спланували роботу на поточний рік

Дата: 01.02.2023 11:50

Фото без опису31 січня на черговій сесії депутати Новодністровської міської ради розпланували роботу на 2023 рік.

Впродовж року обранці новодністровської громади фокусуватимуть увагу на виконанні затверджених програм (їх є більше 30-ти) з розвитку різних сфер життєдіяльності міста (соціальні, безпекові, освітні, культурні, інвестиційні тощо). Очікується затвердження чи оновлення ще низки програм, виконання яких забезпечує поступ громади. Водночас передбачається систематично здійснювати контроль за виконанням рішень міської ради.

З іншого боку депутати проводитимуть поточну роботу, яка відображається в зустрічах з жителями міста; участі в громадсько-важливих заходах, семінарах, нарадах з обговоренням актуальних питань; особистому прийомі громадян.

Щоквартально депутатський корпус планує заслуховувати звіти фінансового управління про виконання місцевого бюджету, звіти заступника міського голови про роботу виконавчих органів. Наприкінці року звітуватиме міський голова.