Сховище облаштоване для укриття під час повітряної тривоги - ПОГ

Дата: 03.02.2023 10:53

Фото без описуПоліцейські офіцери громади повідомляють, що підвальне приміщення в будівлі зв’язку, яке було облаштоване як сховище на час повітряної тривоги, іноді використовується не за призначенням. Під час патрулювання території міста вже неодноразово виявлялись факти перебування там громадян певних категорій, серед яких є й неповнолітні особи.

ПОГ попереджають, що громадян, які знаходитимуться в укритті без оголошення «Повітряна тривога», притягуватимуться до адміністративної відповідальності. Батьки неповнолітніх осіб, виявлених в приміщенні в час відсутності небезпеки, можуть бути притягнуті до відповідальності за ст.184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей».