Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Відкрито поліцейську станцію та передано іще одну службову автівку для ПОГ

Дата: 07.02.2023 09:13
Кількість переглядів: 351

Фото без описуУ тісній співпраці Новодністровської міської ради та Національної поліції в нашому місті реалізується проєкт «Поліцейський офіцер громади».

Із жовтня 2022 року майор поліції Сергій Шевчук та лейтенант поліції Юрій Бондаренко забезпечують правопорядок і працюють над запобіганням злочинності у межах нашої територіальної громади.

Місцева влада для створення умов роботи поліцейських офіцерів надала та облаштувала приміщення, придбала автомобіль «Renault Duster» та станції зв’язку.

У п'ятницю, 3 лютого, офіцерам громади було передано другий службовий автомобіль, закуплений вже державним коштом, а також було відкрито поліцейську станцію.

Валентин Рябий, начальник сектору взаємодії з громадами УПД ГУНП в Чернівецькій області, подякував громаді від імені Головного управління Національної поліції за активну участь в реалізації проєкту: "Тепер ваша громада має своїх двох офіцерів та два службових автомобілі. Це позитивно вплине на безпекову ситуацію в цілому в громаді".

Міський голова Наталя Цимбалюк наголосила, що реформа "Поліцейський офіцер громади" є дуже успішною і навіть за той невеликий проміжок часу, який працюють офіцери громади відчутний результат. Приємно, що наші офіцери громади вже себе зарекомендували як відповідальні професіонали, вони швидко реагують на виконання завдань, тісно співпрацюють з місцевою владою, є для нас підтримкою і захистом у цей непростий час.

Із 54 громад області проект "Поліцейський офіцер громади" запроваджено у 33-х.

Відтепер поліцейські офіцери громади будуть більш мобільними та зможуть здійснювати прийом громадян у приміщенні поліцейської станції, яка знаходиться в будівлі поліції (вхід з двору).

Поліцейські офіцери громади:

По мкрн «Сонячний» Сергій Валентинович Шевчук – 067 296 95 83

По мкрн «Діброва» Юрій Андрійович Бондаренко – 097 14 935 88

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора