Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Відділ інвестицій та євроінтеграції Новодністровської міської ради пропонує взяти участь у тренінгу

Дата: 07.02.2023 09:27
Кількість переглядів: 141

Фото без опису

Реєстрація на тренінг “Особливості розробки та впровадження гуманітарних проектів у громадах”

Актуально до 17.02.23

Благодійний фонд «МХП – Громаді» в межах ініціативи «Впровадження гуманітарних проектів в громадах (теорія та практика)», що фінансується Європейським Союзом за Стипендіальною програмою для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства (Eastern Partnership Civil Society Facility),  організовують серію навчальних заходів для активістів громадянського суспільства та запрошують до реєстрації учасників.

Починаючи з  24 лютого 2022 року, життя та прагнення усіх українців змінились, а з ними і діяльність багатьох громадських організацій. Створились нові благодійні фонди, з’явились різноманітні гуманітарні  та волонтерські ініціативи, громадські об’єднання переформатували свою діяльність. І кожен другий сьогодні – волонтер, який надає посильну і непосильну допомогу всім потребуючим на шляху до нашої Перемоги. Тепер кожен українець знає, що таке «донат», але мало хто знає, що існує безліч інших джерел фінансування гуманітарних потреб, ніж власні заощадження.

Для кого ця програма:

  • -для представників/ць НУО, які шукають можливості і реалізувати гуманітарний проект і хочуть дізнатися різницю між гуманітарними та розвитковими проектами, особливості написання та впровадження, «підводні камені» та лайфхаки успішних ініціатив;
  • – для новостворених волонтерських організацій, які шукають можливості продовжувати або посилити свою гуманітарну місію;
  • – для активісток та активістів, які хочуть реалізовувати гуманітарні проекти за допомогою донорів у своїх громадах.

Отже, запрошуємо Вас взяти участь у серії вебінарів з залучення фінансування на гуманітарні потреби з досвідченим тренером з проектного менеджменту, експерткою з фандрайзингу та стратегічного розвитку ОГС – Ольгою Маліхатко (м. Вінниця)

Під час трьох вебінарів розглянемо такі теми:

  • «Гуманітарка»: просто про складне. Відмінності між гуманітарними проектами і проектами розвитку»
  • «Гуманітарний доступ: міжнародні та національні донорські організації і програми. Де їх шукати, як обирати і як співпрацювати з ними?»
  • «Гуманітарний проект: заявка, реалізація, технічні особливості, звітність» 

БОНУС для учасників:

безкоштовний онлайн тренінг з першої домедичної допомоги «FAST URBAN TRAUMA». Шість годин мега корисної інформації від компанії «Перша допомога та Спецпідготовка. FAST», по закінченню ви отримаєте сертифікат та друкований буклет «Універсальна схема надання домедичної допомоги постраждалому».

Тренінги будуть проходити в період з 20 лютого по 10 березня 2023 року (відібрані учасники отримають особисте запрошення на електронну пошту не пізніше, ніж за три дні до початку тренінгу). Участь безкоштовна, за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/wN1snW4xJ8MguFrA9

ВАЖЛИВО: Кількість учасників обмежена, перевага буде надаватись учасникам з цільових областей – Вінницької, Львівської, Черкаської та Дніпропетровської. Запис та матеріали тренінгів отримають лише зареєстровані учасники!

Зв’язатись з організаторами можна за електронною адресою: Anastasiia_lanina2021@gmail.com 

Джерело


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора