Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Введено нові обмеження на виїзд за кордон під час війни – постанова КМУ

Дата: 16.02.2023 12:49
Кількість переглядів: 258

Фото без описуУрядом прийнято постанову від 27.01.2023 р. № 69 щодо обмеження виїзду за кордон посадовцям та держслужбовцям. Відповідні зміни внесено до Правил № 57.

Надалі виїзд за кордон народних депутатів, суддів, прокурорів, державних службовців, депутатів місцевих рад, а також керівники структурних підрозділів державних органів та органів місцевого самоврядування і працівників, які заброньовані на період мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та інших категорій осіб, може здійснюватись виключно у службове відрядження.

Як інформує МВС, передбачено низку винятків із правил та дозволено виїзд:
- батькам-одинакам для відвідування дітей за кордоном;
- для лікування за кордоном;
- на підставі окремого рішення Голови ДПСУ, у разі смерті членів сімей за кордоном.

Також змінами врегульовано порядок виїзду військовослужбовців, який здійснюється на підставі рішення Міністра оборони або іншого керівника щодо виконання завдань у сфері безпеки і оборони.

Також Кабінет Міністрів України постановив, що міністерствам, центральним та місцевим органам виконавчої влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, керівникам суб'єктів господарювання слід подати в триденний строк до Адміністрації Державної прикордонної служби списки осіб, передбачених у пункті 2-14 Правил № 57, із зазначенням прізвища, імені, по батькові (за наявності) особи, дати народження, займаної посади та в подальшому в разі кадрових змін подавати оновлену інформацію не пізніше наступного дня після прийняття відповідного рішення.
Джерело


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора