ГУРТ надає міні-гранти для психосоціальної реабілітації постраждалих від війни

Дата: 01.03.2023 15:24

Фото без описуРесурсний центр ГУРТ запрошує взяти участь у конкурсі міні-грантів офіційно зареєстровані українські громадські та благодійні організації, які надають або планують надавати психосоціальну допомогу постраждалим від війни за методологією груп самодопомоги у Волинській, Дніпропетровській, Закарпатській, Київській, Кіровоградській, Сумській, Тернопільській, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Переможці конкурсу отримають до 75 тисяч гривень на часткове покриття витрат на надання чи започаткування надання психосоціальної допомоги постраждалим від війни за методологією груп самодопомоги.

Зацікавлені організації можуть ознайомитися з Положенням про конкурс міні-грантів та подати заявку на участь у конкурсі міні-грантів онлайн. Кінцевий строк подання заявок – 03 березня 2023 року.

Контакти:

Ресурсний центр ГУРТ

вул. Еспланадна 28, офіс 7, м. Київ, 01001

т.: 044 300 2410 (вн. 203)

е-пошта: grants@gurt.org.ua

веб-сайт: https://www.gurt.org.ua