Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Відійшла у вічність Віра Бабич

Дата: 24.03.2023 10:41
Кількість переглядів: 186

Фото без опису19 березня 2023 року на 76-ому році життя перестало битися серце Почесної громадянки Новодністровська – Віри Петрівни Бабич.

Віра Петрівна одна з перших, разом з чоловіком Григорієм Васильовичем, на початку 1973 року приїхали на Сокирянщину будувати нове місто – місто енергетиків. В Новодністровську багато будинків зводились заповзятими членами будівельної бригади, в якій працювала від приїзду і аж до пенсії Віра Петрівна. Тож з великою шаною і вдячністю їй, також одній із перших, у жовтні 1998 року було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Новодністровськ».

Із спогадів Віри Петрівни, записаній в книзі І.С. Нагірняка «Світло з людських долонь»:

- Мій чоловік, Григорій Васильович, у січні 1973 року переїхав сюди з Канівської ГЕС. Він був одним з перших водіїв. У березні приїхав на Черкащину за мною. Чесно кажучи, я не хотіла залишати домівку. Але мама сказала: «Де голка, там і нитка». І я почала збирати валізи. Взяли п’ятирічну Світланку, сіли в кабіну вантажівки і…. в путь. Приїхали в Ожеве вночі. Неподалік церкви в діда Івана Стародуба Григорій квартирував. Вранці піднялась, подивилась на горби та одинокі хати на них – і в сльози. Я ж до рівнини звикла. «Куди ти мене завіз?» - кажу. А чоловік мене розраджує, мовляв, тут гарно і люди привітні. Ой, не скоро моє серце заспокоїлося…

Тоді все тільки починалося. Влаштувалась на роботу штукатуром, і аж до виходу на пенсію.

Куди в Новодністровську не гляну – всюди моя праця. Та й на гідростанції не один день гладила стіни. Отож, наробилась!.. Втішає те, що промайнули літа, як гарна пісня.

Віра Петрівна була світлою, доброю, порядною людиною, вірною обраній справі, з честю виконувала свої обов’язки. До втрати такої людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої історії.

Висловлюємо щирі співчуття родині у зв’язку з тяжкою втратою.

Нехай світла пам’ять про Віру Петрівну назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Всемилостивий Господь прийме її світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають. Вічна і світла пам'ять!

Наталя Кримняк – директор Новодністровського міського музею

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора