Податківці нагадують платникам про необхідність погашення боргу до місцевих бюджетів

Дата: 30.03.2023 16:51

Фото без описуНа засіданні комісії з питань мобілізації платежів до державного та місцевих бюджетів на території області обговорили питання про недопущення зростання податкового боргу до місцевих бюджетів.

Під час засідання заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Микола Загарюк звернув увагу, що борги перед місцевим  бюджетами перевищили 258,2 млн грн, а кількість боржників на 1 березня 2023 року досягла 87553 фізичних та юридичних осіб.

Найбільша заборгованість у землевласників та землекористувачів – 111,5 млн грн плати за землю.

Власники нерухомості заборгували 48,6 млн грн податку на нерухомість.

Роботодавці та підприємці на загальній системі оподаткування мають борг зі сплати ПДФО у сумі 34,8 млн грн.

Інформацію з питання погашення боргів можна отримати в управлінні по роботі з податковим  боргом Головного управління ДПС у Чернівецькій області за телефоном (0372)54-56-35.

Паспорти громад, щодо заборгованості перед бюджетом громади за посиланням: https://cv.tax.gov.ua/okremi-storinki/informatsiya--scho-oprilyudnyuetsya-rozporya/665311.html