Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

У податковій службі Буковини платникам безкоштовно надано 2096 «електронних підписів»

Дата: 27.04.2023 16:06
Кількість переглядів: 118

Фото без описуЗ початку 2023 року платники податків Чернівецької області, які звернулись до сектору реєстрації користувачів Головного управління ДПС у Чернівецькій області отримали 2096 «електронних підписів». 

У податковому відомстві наголошують, дана сервісна послуга є безкоштовною. Електронні довірчі послуги у податковій службі можуть отримати усі без винятку суб’єкти господарювання, працівники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, працівники підприємств, установ і організацій усіх форм власності та фізичні особи - громадяни.

Платникам слід знати, «електронний підпис» діє два роки. З їхньою допомогою можна без проблем працювати з усіма електронними державними сервісам. 

Щоб отримати електронні довірчі послуги потрібно особисто звернутися до відділення ІДД ДПС у районній або обласній податковій інспекції. При собі мати документи згідно з переліком (копії та оригінали) https://ca.tax.gov.ua/etrusted-services, заповнену заяву на отримання КЕП, а також електронний носій пам’яті (диск або флешка).

Отримати довідкову інформацію щодо отримання електронного підпису можна у секторі реєстрації користувачів Головного управління ДПС у Чернівецькій області за телефоном: (0372) 51-43-79.

До відома платників! Графік роботи податкової служби Буковини: 

Понеділок – четвер: з 8 год. 30 хв. до 17 год. 15 хв. 

п'ятниця: з 8 год. 30 хв. до 16 год. 00 хв. 

Перерва на обід: з 12 год. 30 хв. до 13 год. 00 хв. 

Субота, неділя – вихідний.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора