Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Вшанували пам'ять першого директора будови

Дата: 05.05.2023 14:19
Кількість переглядів: 138

Фото без описуСьогодні, 5 травня, минуло 30 років, як пішов із життя В’ячеслав Іванович Куреньов ‑ перший директор Дирекції з будівництва Дністровського комплексного гідровузла.

З квітами до його меморіальної дошки прийшли представники енергетичних підприємств, профспілок, органів місцевого самоврядування ‑ щоб віддати шану трудовому і особистістому внеску В.І.Куреньова.

У квітні 1973 року призначений на посаду ще фактично неіснуючого підприємства В’ячеслав Іванович розпочав процес реалізації амбітного проекту державного значення – спорудження на Дністрі каскаду ГЕС і ГАЕС. А разом з ним і міста для проживання енергетиків та експлуатаційників.

Ветерани будови високо оцінюють вклад В’ячеслава Куреньова не лише у будівництво гідроелектростанції, а й у становлення і розбудову Новодністровська. Йому ж, кажуть, місто завдячує й своїм іменем, яке було присвоєне новоствореному населеному пункту рішенням Чернівецької обласної ради 20 лютого 1975 року.

5 травня 1993 року В.І.Куреньова не стало. На будівлі, де розташовувалась організація, яку він очолював, встановлено меморіальну дошку. Також для вшанування пам’яті про В’ячеслава Куреньова ‑ першопрохідця, засновника, фундатора організації з експлуатації першої Дністровської електростанції і міста-супутника ГЕС, ‑ його іменем названо одну з вулиць Новодністровська.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора