Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Табір з медіаграмотності в Карпатах чекає на вас!

Дата: 09.05.2023 11:13
Кількість переглядів: 109

Фото без описуВПО та місцевих активістів/активісток із громад заходу України запрошують стати частиною міжнародного проекту – Табору з медіаграмотності.

Німецька медійна громадська організація IDEM  разом з українськими партнерами з травня по серпень організовує серію тренінгів, де журналісти та експерти ділитимуться своїм досвідом та допоможуть глибше зрозуміти природу медіа, навчать як відрізняти пропаганду, маніпуляції, розпізнавати мову ненависті, фейки.

На учасників чекає онлайнове навчання (6 лекцій) та тижневий офлайновий інтенсив у відпочинковому таборі “Мшанецькі колиби” (с. Мшанець Самбірський район, Львівська область). Набуті вміння можна буде закріпити на практиці, реалізовуючи власні міні-тренінги з медіаграмотності у своїх громадах. 

Окрім дискусій, інтерактивних занять щодо мобільної журналістики, інформаційної гігієни та інтернет-небезпек для школярів на вас чекає екскурсія Карпатським регіоном, візит на молочну ферму, фортецю “Тустань” і навіть пізнавальний тур на вітрову електростанцію. Сам табір розташований у смерековому лісі.

Участь безкоштовна (освітня програма, проживання,
транспорт, харчування). Дедлайн – 12 травня. Отримати більше інформації про проект та подати заявку на участь можна тут

https://idem-institute.org/downloads/IDP%20MEDIA%20CAMP.pdf

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора