Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Про порядок формування Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг

Дата: 09.05.2023 11:18
Кількість переглядів: 297

Фото без описуВідповідно до Порядку формування, ведення та доступу до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 року №99 «Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг»

2. Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг (далі - Реєстр) - це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, використання, знеособлення і знищення даних про надавачів та отримувачів соціальних послуг, визначених законодавством.

23. Реєстр ведеться шляхом внесення відповідних відомостей реєстраторами до реєстраційних карток і формування реєстраційних справ за кожним надавачем та отримувачем соціальних послуг.

25. Юридичні особи та фізичні особи - підприємці, що надають соціальні послуги, обов’язково подають:

заяву надавача соціальних послуг за формою згідно з додатком 3;

перелік соціальних послуг, які має право надавати надавач соціальних послуг, їх зміст та обсяг, умови і порядок отримання за формою згідно з додатком 4;

відомості про дату та результати здійсненого уповноваженими органами контролю за дотриманням надавачем соціальних послуг вимог, установлених законодавством про соціальні послуги (за наявності).

Юридичні особи та фізичні особи - підприємці крім документів/відомостей, зазначених в абзацах третьому і четвертому цього пункту, за бажанням подають:

копії штатного розпису надавача соціальних послуг і трудових договорів з найманими працівниками;

копії документів про освіту, свідоцтва про підвищення кваліфікації (за наявності), атестацію, неформальне професійне навчання, фаховий рівень працівників;

копії посадових інструкцій працівників;

копії особистих медичних книжок працівників;

довідку територіального органу ДПС про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів);

копію документа, що підтверджує право власності на приміщення або на право користування приміщеннями, які будуть використовуватися для надання соціальних послуг;

висновок фахівця з питань технічного обстеження будівель і споруд, який має кваліфікаційний сертифікат, про відповідність приміщення ДБН В.2.2-40:2018 “Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення”. У разі наявності у зазначеному висновку інформації про неможливість повністю пристосувати об’єкти надавача для потреб осіб з інвалідністю додатково подається інформація засновника (власника) надавача за погодженням із громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю про забезпечення розумного пристосування відповідних об’єктів згідно з частиною другою статті 27 Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”.

Документи, що підтверджують повноваження особи, якою подано документи/відомості, перевіряє реєстратор із використанням кваліфікованого електронного підпису посадової особи. Якщо під час подання заяви надавача соціальних послуг через електронний кабінет необхідні дані отримуються автоматично шляхом електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів, додавати до заяви довідки та документи/відомості, що містять такі самі дані, не потрібно.

Сервісом для подання заяви надавача соціальних послуг з необхідними документами/відомостями через електронний кабінет передбачено автоматичне повідомлення заявника про перелік документів/відомостей і даних, що визначені в абзацах другому і третьому цього пункту, яких не вистачає в поданому пакеті чи які зазначені некоректно.

Інформацію про Реєстр також можна отримати на сайті Мінсоцполітики України за посиланням:

 https://www.msp.gov.ua/content/reestr-nadavachiv-socialnih-poslug.html

Відповідальною особою за внесення відповідних відомостей до реєстраційних карток і формування реєстраційних справ у м.Новодністровськ визначено начальника відділу персоніфікованого обліку та соціальної підтримки населення УПСЗН Новодністровської міської ради Куртиш Зінаїду Федорівну (мікрорайон «Юність», будинок 1 «Г», кабінет №5 УПСЗН, телефон 03741-33070).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора