Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Бізнес-ідеї буковинців: який бізнес буде розширюватися в рамках урядової програми єРобота

Дата: 18.05.2023 15:16
Кількість переглядів: 150

Фото без описуЗ лютого 2023 року у Чернівецькій області прийнято 51 позитивне рішення  щодо виділення грантових коштів в рамках урядової програми єРобота «Власна справа». За умовами програми в області буде створено понад 100 робочих місць.

Серед переможців у Чернівецькій області – 44 підприємців та 1 юридична особа, які будуть розширювати бізнес. Також  6 осіб мають намір започаткувати власну справу.

  • Підприємці та фізичні особи, які бажають розвивати чи створити власну справу можуть отримати мікрогрант від 50 до 250 тис. грн. Основна умова – створення нових робочих місць. Внутрішньо переміщені особи активно долучаються до програми, в цьому році  вже двоє таких осіб отримали грантові кошти на розвиток власної справи, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко. 

Серед бізнес-ідей –  розширення швейного виробництва, пошиття одягу та штор за індивідуальним замовленням, виготовлення амуніції для військових (ремені для зброї, підсумки, РПС), створення коптильні м’ясних та рибних продуктів, започаткування напрямку кросфіт в мережі спортивно-оздоровчих клубів, відкриття центру лазерної косметології, розширення асортименту надання стоматологічних послуг, надання послуг з ландшафтного дизайну, топографічно-геодезичних послуг, а також відкриття та розширення кафе, піцерій, магазинів з продажу продуктів, одягу, автозапчастин та ін.

За кошти гранту буде придбано обладнання для здійснення господарської діяльності, закуплена сировина та матеріали, а також оренда приміщень.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+9a_zHvyXBTYzYWIy.

Відділ організаційно-інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора