Громада провела в останню земну путь свого земляка захисника України

Дата: 22.05.2023 11:02

Фото без описуУ п’ятницю 19 травня новодністровці попрощалися із Григорієм Ганзюком, випускником 2007 року Новодністровської тоді ще першої школи. Назавжди йому буде 33 роки.

Григорій служив солдатом зенітного артилерійського взводу мотопіхотного батальйону військової частини А4267. Його життя обірвав обстріл з ворожого ПТКР під Бахмутом 16 травня 2023 року.

Заупокійне богослужіння відбулося у Храмі Покрови Пресвятої Богородиці. Громадська панахида – на центральній площі міста. Окрім містян, в останню путь провели Героя його бойові побратими, які ще кілька днів тому несли з Григорієм службу, виходили на бойові завдання. Григорія запам’ятали як мужнього солдата і відданого сина України. Він ніколи не скаржився на негаразди, протягом служби отримав три бойові поранення, але продовжував боронити рідну землю від окупантів.

Хай Царство Небесне прихистить душу захисника України! Вічна шана і слава Герою!

Щирі співчуття осиротілій родині Григорія Ганзюка.

Фото Анастасії Жалюк