Підсумки кампанії Декларування - 2023:  про отримані доходи прозвітували 3928 буковинців

Дата: 24.05.2023 12:17

Фото без описуВпродовж січня – квітня цього року під час проведення кампанії Декларування, буковинці подали 3928 декларацій про майновий стан і доходи за 2022 рік в яких задекларували понад 930,4 млн грн. доходів. Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

Відтак, декларанти самостійно нарахували податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб – 17,4 млн грн та 3,8 млн грн військового збору. Бюджет вже отримав 9,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та військового збору – 1,8 млн грн.

Також подали декларації 58  громадян з доходом більше мільйона гривень та вказали дохід на суму 278,8 млн грн. Із задекларованих доходів «мільйонерів» до місцевих бюджетів надійде понад 5,7 млн грн. податку на доходи фізичних осіб та військовий збір в сумі 811,6 тис грн.

Крім того, своїм правом на отримання податкової знижки скористались 1067 буковинців. Сума податку на  доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, складає понад  4,5 млн гривень. Наразі платникам вже повернуто з бюджету понад 3,1 млн грн.

У податковій службі нагадують, щоб реалізувати своє право на отримання податкової знижки, громадяни можуть подавати декларацію впродовж всього поточного року (включно до 31 грудня 2023 року).

У податковій службі Буковини наголошують, громадяни, які планують скористатись своїм правом на отримання податкової знижки, мають змогу подати декларацію про майновий стан і доходи в Електронному кабінеті.