Дорогі діти та батьки!

Дата: 01.06.2023 11:07

Щороку, 1 червня, ми відзначаємо свято маленьких громадян України – День захисту дітей.

В сьогоднішніх реаліях ми особливо гостро відчуваємо, що наші діти ‑ наша радість і наше майбуття – не лише найдорожчий скарб, а й найбільш вразлива ланка нашого суспільства, яка потребує надзвичайного захисту, опіки, любові.

Однозначно, найбільше тепла діти отримують у своїх сім’ях. Тож щиро вдячна батькам та іншим родичам за недоспані ночі, за кожну частинку душі, які ви беззастережно вкладаєте у виховання своїх дітей.

Саме для того, щоб уберегти цілісним крихкий світ дитячого щастя, сьогодні воюють і наші доблесні ЗСУ. Щоб дати можливість дітям рости, навчатися, займатися творчістю і навіть пустувати. Щоб забезпечити їм гідне майбуття. Щоб врешті повернути дитячий сміх на вулиці всіх міст і сіл України. Дякуємо за їм це!

Любі діти! Впевнена, що кожен, хто проживає у нашій громаді, ‑ найталановитіший, найрозумніший, найчемніший. Тому точно знаю, що майбутнє громади, як і майбутнє України, у надійних руках. А ми докладемо усіх зусиль, щоб передати вам країну мирною, вільною і заможною!

Міський голова Наталя Цимбалюк