Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Оголошення з відбору виконавців робіт

Дата: 02.06.2023 13:08
Кількість переглядів: 76

Фото без описуДо уваги фізичних осіб – суб'єктів підприємницької діяльності, а також юридичних осіб незалежно від їхньої організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність і мають ліцензію на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону (далі - виконавець) мають у своєму складі сертифікованого інженера-землевпорядника та інженера-геодезиста, зареєстрованого у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів.

Новодністровська міська рада має намір розробити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (02.03), яка розташована за адресою: Чернівецька обл., м.Новодністровськ, м-н «Сонячний», буд.24, орієнтовною площею 0,5000га.

У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з пропозицією.

Пропозиція претендентів подається у запечатаному конверті і має містити: вартість виконання робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, термін виконання робіт з моменту підписання договору.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтверджуючих документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Перелік підтверджуючих документів, які подаються з метою відбору та визначення виконавця робіт:

  • заяву на участь у відборі;
  • копії установчого документа претендента (для претендента - юридичної особи);
  • копії сертифікатів інженера-землевпорядника та інженера-геодезиста, зареєстрованого у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів.
  • копія ліцензії на проведення робіт із землеустрою, виконання топографічно-геодезичних, картографічних робіт.
  • довідку, яка має містити інформацію про досвід роботи, про кваліфікацію виконавців робіт, які будуть залучені суб’єктом для проведення робіт, кількість розроблених технічних документацій, які на час проведення конкурсу підготовлені претендентом та інші.

Строк подання конкурсної документації: до «14» червня 2023 року (включно).

Поштова адреса, за якою подаються документи: 60236 Чернівецька обл. м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», буд.25, Новодністровська міська рада.

Конкурс відбудеться «15» червня 2023 року об 11.30 год за адресою: м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», буд.25. Телефон для довідок: (03741) 3-15-45.

Подання конкурсної документації: з 01.06.2023р. до 14.06.2023р. (включно) за адресою: м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», буд. 25, Новодністровська міська рада.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора