Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Місто енергетиків – постраждалим мешканцям Херсонщини

Дата: 16.06.2023 09:59
Кількість переглядів: 136

Фото без описуБіль зруйнованої окупантами Каховської ГЕС огортає всю Україну, мотивуючи на дієву підтримку наших співгромадян, які постраждали від техногенної катастрофи.

Утім українці вкотре доводять свою незламність та згуртованість. Надзвичайно приємно, що на ініціативу Новодністровської міської ради відправити гуманітарний вантаж у Херсонщину активно відгукнулися енергетичні підприємства, профспілки, організації, медики та звичайні громадяни Новодністровська. Допомогу акумулювали у волонтерському хабі, яким опікується відділ культури  – у Новодністровській музичній школі.

14 червня було завантажено продукти, бутильовану воду, засоби гігієни, одяг, матраци і ковдри, медикаменти й інші товари першої необхідності на суму понад 220 тисяч гривень. Вже наступного дня усе це було доставлено в пункт призначення – село Степанівка на Херсонщині – громадській організації «Громада ЮА», керівник Наталя Шатілова та старості села Олександру Ярковому.

Велика вдячність колективам та профспілковим комітетам Дністровських ГЕС та ГАЕС, Нижньодністровської ГЕС, які забезпечили більшу частину гуманітарного вантажу (керівники Вячеслав Клим, Василь Субота, Сергій Лунін).

Окрема подяка водію вантажівки Василю Пасєці, завдяки витримці та професіоналізму якого маршрут було подолано надзвичайно швидко, а ТОВ «Будмонтажсервіс -1» (керівник Михайло Палик) – за автомобіль, яким було доставлено допомогу. Паливо забезпечили ТОВ «ІНЛАЙН» (Олександр Сільвестров), ТОВ «Аванті+» (Віталій Молошаг), ТОВ «Променергобудсервіс» (Сергій Войтенко), Григорій Шелудько, Анатолій Новоженя та Віталій Числаш.

Вкотре переконуємось: які б жорстокі випробування не приходили на нашу землю, Україна вистоїть, адже ми – країна небайдужих і незламних людей.

 

Джерело: https://fb.watch/lbMkeBEqiV/« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора