Шановна Новодністровська громадо! Із Днем Конституції України‼️

Дата: 28.06.2023 08:20

Фото без опису

Сьогодні, 28 червня, ми відзначаємо  свято, яке символізує нашу державність та незалежність, вшановуємо всіх тих, хто працював та боровся за створення нашої Конституції.

Цей день нагадує нам про наші зобов'язання перед державою, про нашу відповідальність за майбутнє України.

Конституція України - це фундамент нашої держави, яка гарантує права та свободи кожного громадянина. Цей документ є важливим кроком до побудови справедливого та демократичного суспільства, існування якого виборюється сьогодні у жорстоких боях з проклятим ворогом.

Із непохииною вірою у перемогу України, з низькоуклінною вдячністю нашим захисникам бажаю вам, дорогі новодністровці, єдності, незламності та процвітання нашій Батьківщині під мирним небом!

Слава Україні!

З повагою - міський голова Наталя Цимбалюк