Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

ПОВІДОМЛЕННЯ про публічну пропозицію (оферту) ДКП Управління «Тепловодоканал»

Дата: 11.07.2023 11:24
Кількість переглядів: 411

ПОВІДОМЛЕННЯ від 11.07.2023

про публічну пропозицію (оферту) ДКП Управління «Тепловодоканал» про укладення

ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ

про надання послуг з централізованого водопостачання та
централізованого водовідведення

 У зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України Постанови №85 від 02.02.2022 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690», на виконання  Закону України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,   ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, Державне комунальне підприємство Управління «Тепловодоканал» (код ЄДРПОУ 14271932) публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових приміщень в багатоквартирному будинку.

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті Новодністровської міської ради https://novod-rada.gov.ua/ співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення або звертаються до ДКП Управління «Тепловодоканал» для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов Договору.

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Договір розміщено на веб-сайті Новодністровської міської ради у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Проєкт договору ТУТ

Додаток до договору ТУТ

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора