Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

У Чернівцях шукають працівників на ярмарку вакансії

Дата: 19.07.2023 22:16
Кількість переглядів: 342

Фото без описуФахівців державної служби, бухгалтерів, інженерів, а також водіїв, торгівельних представників, слюсарів, мулярів та монтажників сьогодні шукають роботодавці м.Чернівці. Таких вакансій понад 80.

Серед роботодавців, які терміново потребують працівників державні установи, комунальні та приватні підприємства. Для підбору необхідних  працівників, організовуються ярмарки вакансій.

Заробітна плата по вакансіях від 8 до 25 тис.грн.

  • Сьогодні роботодавці пропонують офіційне працевлаштування та повний соціальний пакет. Серед вимог до претендентів – досвід роботи, проте є ряд вакансій, на які роботодавці готові навчати та перенавчати, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

У Чернівецькій області загалом понад 600 актуальних вакансій, роботу на Буковині з початку року знайшли 2600 осіб, з них майже 200 внутрішньо переміщених осіб та 8 демобілізованих учасників бойових дій.

 З базою вакансій Чернівецької області можна ознайомитися на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості   https://is.gd/wfKbl0.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+9a_zHvyXBTYzYWIy

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора