Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

З Днем Української Державності!

Дата: 27.07.2023 16:46
Кількість переглядів: 120

Фото без описуЦе нове свято в Україні, засноване відповідно до указу Президента України від 24 серпня 2021 року № 423, в 30-у річницю Незалежності України, і пов'язане з утвердженням понад тисячолітніх традицій українського державотворення.

Із часів князя Київського Володимира Великого до сьогодення героїчний український народ поколіннями творив свою історію, будуючи политу потом і кров’ю незалежну, правову і розвинену державу. Тож ця дата покликана сприяти утвердженню спадкоємності українського державотворення, захисту національних інтересів України, збереженню історичної правди, що своєю чергою відповідатиме високим суспільним очікуванням та запиту на справедливість.

Нерозривний зв’язок поколінь українців – ще від часів Русі-України і дотепер – свідчить про наш беззаперечний цивілізаційний вибір на користь справжніх європейських цінностей – свободи та демократії.

Вже вдруге День Української Державності ми відзначаємо у час нових небувалих випробувань. Через російську агресію проти України ми усвідомили, наскільки цінною є наша Держава. Відстоюючи її, славний український народ усьому світу показав незламність характеру і силу духу, що буде прикладом наслідування для багатьох.

День Української Державності нероздільно пов’язаний із нашим військом і людьми, які працюють на українську перемогу. Перемогу добра над злом, законності над беззаконням, миру над війною. Запорукою цьому є наша єдність – єдина обов'язкова умова збереження нашої державності.

Тож будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім та нашим воїнам, і все буде Україна!

Віримо в Україну! Віримо у Збройні сили України! Віримо в Перемогу! Віримо у нашу Державу!

Міський голова Наталя Цимбалюк


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора