Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Чергова апаратна нарада. Про основне

Дата: 07.08.2023 14:27
Кількість переглядів: 319

Фото без описуНа черговій апаратній нараді при міському голові 7 серпня було порушено чимало питань щодо підтримки новодністровською громадою наших захисників, їхніх родин та дітей.

Наталя Цимбалюк зазначила, що за кошти місцевого бюджету планується закупити 10 дронів для нашої бригади ТрО. Приєднатися до цієї акції підтримки наших оборонців міський голова також проситиме керівників великих підприємств. Наразі визначаються технічні характеристики затребуваних безпілотників та доступні способи їх придбання.

Ще Наталя Олександрівна закликала присутніх активніше долучатися до оголошеного волонтерами збору на придбання речей, необхідних для ТрО Дністровського району: «Ми не маємо права втомлюватися, адже наші захисники 24/7 невтомно стоять на сторожі нашої безпеки. І якщо наші донати виявляться не надто потужними фінансово, то, повірте, морально вони дуже підтримають наших захисників і захисниць». У свою чергу, з місцевого бюджету Новодністровської ТГ за останніх півтора року було виділено більше 18 мільйонів гривень, ‑ додала міський голова. Ці кошти направляються у військові частини, саме там здійснюється їх розподіл за призначеннями.

Ще міський голова наголосила, що діти з сімей, де батьки чи матері несуть службу із захисту України, тим більше з сімей, де батько чи мати загинули на війні, потребують особливої уваги. Тож спеціалісти зі служби у справах дітей, вихователі в дошкільних установах та вчителі в школах повинні знати цих усіх діток і відповідно з ними поводитися.

Про хід робіт із реалізації інвестиційних проектів на території Новодністровської громади доповіла на нараді начальник відділу інвестицій та євроінтеграції Христина Філімоніюк. Окрім реконструкції центральної площі міста та осучаснення прилеглих вулиць, наразі триває капітальний ремонт споруди цивільного захисту (укриття) в Новодністровській гімназії. Це – одна із восьми споруд ЦЗ області, яка увійшла до переліку об’єктів на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти, фінансування яких здійснюється відповідно до постанови КМУ за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. В укритті проводиться повна заміна каналізаційної мережі, встановлення вбиралень та умивальників, заміна звичайних дверей на вогнетривкі та обробка підлоги пилозахисним розчином. Старт отримав і проект з «реконструкції мереж водопостачання та водовідведення для облаштування малоповерхової блокованої забудови». Йдеться про проведення водогону та каналізації до території, де буде розгорнуте спорудження будиночків для проживання ВПО, військовослужбовців та їхніх сімей (за ринком). Вартість проекту з реконструкції мереж становить 14 435тис.грн., термін виконання робіт – два роки.  

Директор КП «ТРК «На своїй хвилі» Анастасія Жалюк поінформувала, що з вересня планується впровадження цілодобового FM-мовлення. Апробація відбудеться в День Незалежності України 24 серпня.

Впродовж тижня заплановано: засідання виконавчого комітету, офіційний захід з відзначення Дня будівельника, урочистості з нагоди Дня молоді.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора