Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

13 серпня в Україні відзначають День будівельника

Дата: 12.08.2023 11:51
Кількість переглядів: 103

Фото без описуНа підтримку ініціативи працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів їхнє професійне свято було встановлене у 1993 році указом Президента України № 273/93 про відзначення щорічно у другу неділю серпня Дня будівельника.

Для Новодністровська цей день має особливе значення, адже чи не у кожній родині є представники цієї надважливої для людства професії творення нових будівель, споруд, об’єктів. Пишаємося результатами їхньої праці – Дністровськими ГЕС і особливо ГАЕС, яка є однією з найбільших у світі гідроакумулюючих електростанцій. Вдячні ветеранам будови за можливість проживати в компактному, затишному, гарному місті.

Життя не стоїть на місці. Та попри всі процеси модернізації, цифровізації, впровадження нових технологій, професія будівельника залишається затребуваною і шанованою. І водночас надзвичайно відповідальною – за довговічність, стійкість, зручність і ефективність споруджуваних об’єктів.

В сьогоднішніх реаліях, коли російський агресор розрушив безліч наших населених пунктів, вас, шановні будівельники, очікує величезна робота з відбудови України. Знаючи вашу працелюбність, наполегливість, досвід, уміння, фаховість, ми впевнені, що відроджені з попелу війни міста і села будуть ще кращими, ще світлішими і ще комфортнішими. Тож нехай кожен проект буде наповнений любов'ю та виконаний із душею! Нехай кожна розпочата справа обов'язково завершується успіхом!

Із почуттям глибокої вдячності та щирою надією на завтрашній день вітаємо всіх будівельників, які сьогодні творять сучасну Україну, та ветеранів цієї галузі. Єднаймося вірою в ЗСУ, в рідну державу, в звитягу українського народу!

Міський голова Наталя Цимбалюк

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора