Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

З Міжнародним днем молоді!

Дата: 11.08.2023 13:58
Кількість переглядів: 106

Фото без описуЗ 1994 року в Україні відзначається День молоді. До 2022 року за радянською традицією свято припадало на останню неділю червня. У 2021 році за ініціативи молодіжних рухів і організацій України Президент Володимир Зеленський переніс День молоді на 12 серпня. Це незмінна дата, яка за календарем ООН збігається зі святкуванням Міжнародного дня молоді.

Ініціатори запровадження Дня молоді поставили міжнародній спільноті завдання щороку нагадувати молодим людям про їхню роль у розбудові світу, у вирішенні глобальних проблем людства, а також привертати увагу до проблем молоді, які потребують вирішення ‑ якість освіти, працевлаштування, реалізація особистісного потенціалу тощо.

В Україні усі ці проблеми переважує війна. Адже саме нинішнє покоління молодих, цвіт нашої нації найбільше вкладається в майбутню перемогу. Енергійні і завзяті, закохані в Батьківщину, з палкою вірою в українську правду молоді люди воюють, волонтерять, будують, творять, надихають, працюють, народжують і виховують – все заради майбутнього, заради наближення перемоги. Та дуже хочеться, щоб і в цей нелегкий час наша молодь все ж знаходила час і можливості для романтики та позитивних вражень.

Бережіть себе, цінуйте гарні миттєвості, любіть тих, хто поруч, будьте зухвалими у своїх бажаннях і наполегливими у їх реалізації!

Міський голова Наталя Цимбалюк

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора