Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

ОГОЛОШЕННЯ З ВІДБОРУ ВИКОНАВЦІВ РОБІТ

Дата: 18.08.2023 12:16
Кількість переглядів: 347

Фото без описуДо уваги фізичних осіб-суб'єктів підприємницької діяльності, а також юридичних осіб незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність

і мають ліцензію на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону (далі - виконавець), мають у своєму складі сертифікованого інженера-землевпорядника та інженера-геодезиста, зареєстрованих в Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів

Новодністровська міська рада має намір розробити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07), які розташовані за адресою:

  • Чернівецька обл., Дністровський р-н, м. Новодністровськ, м-н «Діброва», орієнтовною площею 0,0100га.
  • Чернівецька обл., Дністровський р-н, м. Новодністровськ, м-н «Юність», орієнтовною площею 0,0150га.

У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з пропозицією.

Пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити: вартість виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, термін виконання робіт з моменту підписання договору.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтверджуючих документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

Перелік підтверджуючих документів, які подаються з метою відбору та визначення виконавця робіт:

  • заява на участь у відборі;
  • копія установчого документа претендента (для претендента-юридичної особи);
  • копії сертифікатів інженера-землевпорядника та інженера-геодезиста, зареєстрованих у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів;
  • копія ліцензії на проведення робіт із землеустрою, виконання топографічно-геодезичних, картографічних робіт;
  • довідка, яка має містити інформацію про досвід роботи, про кваліфікацію виконавців робіт, які будуть залучені суб’єктом для проведення робіт, кількість розроблених технічних документацій, які на час проведення конкурсу підготовлені претендентом, та іншу документацію.

Строк подання конкурсної документації: до «29» серпня 2023 року (включно).

Поштова адреса, за якою подаються документи: 60236 Чернівецька обл. м. Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», буд.25, Новодністровська міська рада.

Конкурс відбудеться  «30» серпня 2023 року об 11.30 год за адресою: м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», буд.25. Телефон для довідок: (03741) 3-15-45.

Подання конкурсної документації: з 21.08.2023 р. до 29.08.2023 року (включно) на адресу: м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», буд. 25, Новодністровська міська рада.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора