Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Актуальні питання – на порядку денному роботи виконавчих органів міської ради

Дата: 22.08.2023 12:43
Кількість переглядів: 165

Фото без опису21 серпня на черговій апаратній нараді при міському голові обговорили питання про підготовку міста до наступного опалювального сезону. Начальник ДКП Управління «Тепловодоканал» Ігор Цибульський запевнив, що підприємство готове, договори на постачання газу підписані, працівникам надаються допуски, незабаром буде проведений пробний запуск теплоносія, щоб визначити цілісність системи та потребу в заміні окремих її складових.

Міський голова Наталя Цимбалюк зауважила, що на випадок повного блекауту, крім резервної лінії від Дністровської ГЕС-1, можна буде використовувати генератор, отриманий в липні цього року від Урядового агентства стратегічних резервів Польщі за сприяння Чернівецької ОВА, безпосередньо – департаменту регіонального розвитку ОВА.

Також міський голова попросила профільних спеціалістів виконавчих органів міської ради вивчити питання та запропонувати варіанти відновлення теплопостачання спортивного комплексу. В ході наради обговорили можливість підключення споруди до діючої мережі теплопостачання.

З міркувань безпеки першовересневі свята в навчальних закладах проводитимуться в класних колективах в різних форматах. Про це повыдомила начальник відділу гуманітарної політики Людмила Пастушок. Також вона повідомила, що, крім косметичних ремонтів у школах та дошкільних установах, в ЗЗСО ІІ – ІІІ ступенів власними силами проведено ремонт в їдальні, поліпшено умови в підвальному приміщенні, де розміщене укриття на випадок тривоги, облаштовано кабінети безпеки і психологічного розвантаження.

Начальник відділу інвестицій та євроінтеграції Христина Філімонюк розповіла про хід реалізації проекту з капітального ремонту укриття в гімназії. В укритті планується заміна каналізаційної мережі, встановлення вбиралень та умивальників, заміна звичайних дверей на вогнетривкі і обробка підлоги пилозахисним розчином. Замовником робіт виступило УКБ Чернівецької ОВА. Фінансування - за рахунок коштів субвенції з державного бюджету, відповідно до постанови КМУ. Новодністровська міська рада, яка увійшла в перелік отримувачів цієї субвенції, зі свого боку всі необхідні заходи вжила.

Заходи з відзначення найближчих державних свят ‑ Дня Державного Прапора України (23 серпня), Дня Незалежності України (24 серпня), День пам’яті загиблих захисників України (29 серпня) – плануються скромні, без масових зібрань, також з міркувань безпеки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора