Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Розмір граничного доходу для визначення операцій контрольованими при перебуванні на спрощеній системі з особливостями оподаткування

Дата: 23.08.2023 12:31
Кількість переглядів: 124

Фото без описуЯким чином буде враховуватись розмір доходу, отриманого при перебуванні на спрощеній системі з особливостями оподаткування, для обрахунку граничного розміру доходу для визначення операцій контрольованими? 

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, що господарські операції визнаються контрольованими, якщо, зокрема, річний дохід платника податків від будь-якої діяльності, визначений за правилами бухгалтерського обліку, перевищує 150 мільйонів гривень (за вирахуванням непрямих податків) за відповідний податковий (звітний) рік (П.п. 39.2.1.7 п.п. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 Кодексу

Річний дохід для цілей застосування підпункту 39.2.1.7 підпункту 39.2.1 пункту 39.2 статті 39 Кодексу обчислюється за весь звітний рік. Тобто до річного доходу платника, який у 2023 році перейшов на спрощену систему з особливостями оподаткування, також включається дохід, отриманий в цьому році під час перебування на єдиному податку третьої групи за ставкою 2 відсотки доходу. 

Відповідні роз’яснення наведені в Інформаційному листі № 4/2023 «Повернення» на довоєнну систему оподаткування: особливості переходу», розміщеному на вебпорталі ДПС у рубриці «Інформаційні матеріали» за посиланням: https://tax.gov.ua/data/material/000/578/694703/InfoList4_2023.pdf


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора