Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Дорогі новодністровці! Шановні наші гості!

Дата: 24.08.2023 08:44
Кількість переглядів: 143

Фото без описуВже більше трьох десятиріч ми будуємо свою нову історію – історію незалежної України.

24 серпня 1991 року Верховна Рада проголосила Україну суверенною, демократичною державою, «зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності».

Актом проголошення незалежності, Україна зробила свій вибір на користь демократичного розвитку та самостійності і продовжує йти цим шляхом. Незважаючи на порушення територіальної цілісності нашої держави, ядерний шантаж, окупацію, терор і, врешті, велику війну, розв’язану путінським режимом, Україна залишається вірною демократичним цінностям.

Російський агресор згуртував українську націю, об’єднавши усіх нас єдиною метою – відстояти мир на своїй Батьківщині. Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її незалежність, тими, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора. Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави.

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім ПЕРЕМОГУ, щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я кожному, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

Слава Україні! Героям слава!

Міський голова Наталя Цимбалюк


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора