Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

32-у річницю Незалежності України в Новодністровську відзначили урочистостями, вокальними присвятами та покладанням квітів

Дата: 25.08.2023 15:35
Кількість переглядів: 85

Святкування відбулося біля пам’ятника Тараса Шевченка.

Міський голова Наталя Цимбалюк у вітальному слові зазначила, що 24 серпня – найважливіше для українців свято, але у зв’язку із воєнним станом масштабні заходи недоречні. Головне, що кожен з нас має в серці любов до Батьківщини, вірить в перемогу та допомагає, як може, ЗСУ. Адже саме завдяки нашим захисникам ми маємо можливість відзначити знаменний в історії України день.

Окремо, щирими словами глибокої пошани і вдячності, Наталя Олександрівна звернулася до родин загиблих героїв, перед якими ми назавжди в боргу.  

Музичні дарунки Україні пролунали від Крістіни Голенок, Юлії Марусик, Адель Ковальчук та вокального квінтету БНТД «Молодіжний» у складі Марини Довбенко, Нелі Паламарчук, Сніжани Яцко, Крістіни Голенок та Олесі Мотузок.

З нагоди урочистої дати відбулося відзначення стипендіатів міського голови, провідних творчих працівників Дроган Альону та Зубаль Марію і талановитих вихованців музичної школи Сокол Софію, Лазар Аріану, Сухого Єфрема. Подяки вручені викладачам Михайлу Рожку та Раїсі Ридванскій.

В знак пошани за участь у державотворенні учасники урочистостей поклали квіти до пам’ятника Кобзареві та біля портретів загиблих за нашу незалежність земляків на Алеї слави.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора