ГО «Маріупольська Спілка Молоді» запрошує на онлайн-захід Ярмарок вакансій 2023: робота Є!»

Дата: 29.08.2023 09:12

Фото без описуКоли - 30 серпня 2023 року

Де - на платформі ZOOM.

Участь у заході повністю безплатна для всіх охочих.

Онлайн-ярмарок – це можливість отримати роботу, ознайомитися з актуальними вакансіями, які будуть популярні в найближчі роки, а для роботодавців – знайти вмотивованих і кваліфікованих працівників.

Під час Ярмарку є можливість:

познайомитися з провідними роботодавцями нашої країни, від IT галузі до технічних спеціальностей;

пройти співбесіду з українськими роботодавцями, отримати можливість працевлаштуватися та покращити своє фінансове становище;

познайомитися з іноземними роботодавцями та, навіть, пройти співбесіду в іноземній компанії;

дізнатися про актуальні тенденції на ринку праці та популярні вакансії сьогодні і у майбутньому;

отримати дієві інструменти ефективного проходження онлайн співбесіди та складання сучасного резюме.

На Ярмарок будуть запрошені провідні роботодавці з наступних галузей:

ІТ та комунікацій;

обслуговування і технічних напрямків;

онлайн бізнесу в міжнародних компаніях.

Запрошуємо взяти участь у Ярмарку 30 серпня 2023 року на платформі ZOOM з 11:00 до 14:00. Реєстрація за посиланням: РЕЄСТРАЦІЯ

Захід реалізується в межах програми «Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес» Громадською організацією «Маріупольська Спілка Молоді» в проєкті Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine за фінансової підтримки Уряду Японії.