Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Довіра громадян до поліції – ключовий фактор безпеки населення

Дата: 01.09.2023 14:13
Кількість переглядів: 388

Фото без описуВ межах програми зміцнення довіри між поліцією і територіальними громадами області, 1 вересня у Новодністровську побували представники Управління головної інспекції ГУНП в Чернівецькій області.

Під час робочої зустрічі з органами місцевого самоврядування, гостями представлено роботу новоутвореного підрозділу поліції - Управління головної інспекції ГУНП. Зазначено, що кожен житель громади має змогу звернутись до Управління головної інспекції ГУНП із подякою або скаргою на дії (чи бездіяльність) поліцейських, висловити свої зауваження про роботу поліції або отримати правову допомогу.

Фото без опису

Також повідомлено про роботу із розширення штату поліцейських офіцерів громади Новодністровської ТГ.
Міський голова Наталя Цимбалюк відзначила ефективну співпрацю з поліцейськими офіцерами громади і окреслила плани органів місцевого самоврядування на ще більшому вдосконаленні роботи ПОГ. Зокрема, шляхом покращення їх технічного забезпечення – придбання за кошти місцевого бюджету нагрудних камер та оснащення службових автомобілів відеореєстраторами.

Додатково: Поліцейський офіцер громади – це наступний крок у реформі Національної поліції. Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.
Поліцейські офіцери Новодністровської територіальної громади:
Сергій Валентинович Шевчук – 067 296 95 83, Юрій Андрійович Бондаренко – 097 14 935 88

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора