Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Програма ментального здоров’я «Ти як?» допоможе подолати стрес

Дата: 07.09.2023 09:32
Кількість переглядів: 35

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» допоможе подолати стрес, негативні емоції під час війни та знайти сили для психологічного відновлення.

Державна служба зайнятості бере активну участь у реалізації програми ментального здоров’я «Ти як?».

За участі міжнародних експертів Israel Trauma Coalition та громадської організацією «Безбар’єрність» уже проведено навчання фахівців, які безпосередньо взаємодіють із клієнтами служби зайнятості. У рамках навчання відбулася низка тренінгів під назвою «Життєстійкість в умовах війни: як долати наслідки стресових, кризових і травматичних подій». 

 Фахівці відпрацювали техніки для зниження симптомів стресу і травми, а також методи подолання травматичних подій і знаходження ресурсу для відновлення. Тренінги з основ психологічної підтримки допомагають не лише відчути психологічну підтримку, а й отримати цінні поради та практичні кейси для роботи з клієнтами служби зайнятості.

Наступний крок – поширення отриманих знань на клієнтів служби зайнятості: шукачів роботи, роботодавців та партнерів.

Уже з вересня у всіх філіях, управліннях та відділах Чернівецького  обласного центру зайнятості відбудуться  тренінги, під час яких учасникам запропонують дієві механізми та техніки, які сприятимуть психологічній стійкості у часи повномасштабної війни.

Такі заходи можуть пройти й для працівників роботодавців. Навички, які вони опанують, – нові техніки рефреймінгу, вміння створювати належний мікроклімат у колективі задля упередження конфліктів та стресових ситуацій, а також налагодження комунікації з працівниками.

Для осіб, які бажають збагнути свій стан, знизити симптоми психологічної нестабільності, є можливість ознайомитися з порадами фахівців та переглянути відеоролики  за посиланням https://bf.in.ua/useful/

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+9a_zHvyXBTYzYWIy

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора