Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

9 вересня ‑ День фізичної культури і спорту

Дата: 08.09.2023 12:05
Кількість переглядів: 174

Фото без описуЩороку, починаючи з 1994-го, в другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту. З цієї нагоди щиро вітаємо всіх учасників і прихильників фізкультурно-спортивного руху!

На сьогоднішній день ця сфера життєдіяльності є не лише ефективним фактором зміцнення здоров'я кожного громадянина, а відтак і всієї нації, але й важливою складовою культури держави. Адже на честь найвищих перемог наших спортсменів у різних куточках світу лунає Державний Гімн України та піднімається Державний Прапор.

Тому наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їхніх батьків, популяризувати здоровий спосіб життя, що є важливим чинником соціального і культурно-морального розвитку суспільства. Вагомий внесок у цю важливу справу щодня роблять наші вчителі, тренери, ветерани фізкультурно-спортивного руху, аматори спорту, виховуючи таким чином вольову, фізично загартовану та здорову молодь. Від усієї новодністровської громадськості дякую їм за внесок у зміцнення спортивних позицій громади і всієї держави у світовому та європейському співтоваристві!

Бажаю спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашої громади. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів Новодністровська і навколишніх населених пунктів. А ще ‑ міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги в підкоренні нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

Міський голова Наталя Цимбалюк


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора