Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Відзначили День фізичної культури та спорту

Дата: 11.09.2023 16:02
Кількість переглядів: 120

Фото без описуНапередодні професійного свята працівників сфери, що зрощує сильну і здорову націю, на подвір’ї Новодністровської ДЮСШ відбулися урочистості з відзначення людей, які докладають особистих зусиль у розвиток спорту та досягнення результатів. За відданість справі, наполегливість і завзятті дякували усім вихованцям спортивної школи і їхнім тренерам, а також усім батькам, які активно підтримують своїх дітей і сприяють їхнім спортивним досягненням.

Грамоти Новодністровської міської ради урочисто вручили:

Володимиру Нараєвському ‑ вихованцю відділення веслування на байдарках і каное, чемпіону України серед юніорів і молоді до 23р., багаторазовому переможцю та призеру чемпіонатів України, Чернівецької і Вінницької областей;

Назару Недолі ‑ вихованцю відділення веслування на байдарках і каное, призеру всеукраїнських змагань, переможцю чемпіонатів Чернівецької і Вінницької областей;

збірній команді «Тірас» (капітан Радига Олександр) ‑ призеру всеукраїнських турнірів з футболу серед юнацьких команд 2023 року.

Світлані Морозовій ‑ чемпіонці України з класичного пауерліфтингу серед ветеранів.

За професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури і спорту грамотами Новодністровської міської ради відзначили головного спеціаліста відділу молоді та спорту Яну Шевчук, в.о. директора КУ НДЮСШ Оксану Куліш, заступника з господарської роботи КУ НДЮСШ Наталію Мельник.

Розвитку спорту у місті не залишається без підтримки громадськості і керівництва провідних підприємств і за сприяння розвитку спорту, довготривалу співпрацю, фінансову підтримку та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту відділ молоді та спорту Новодністровської міської ради вручив офіційні подяки голові Чернівецької обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості Георгію Карпу, директору філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» Вячеславу Климу та голові профспілки філії Віталію Кіндяку, директору філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» Василю Суботі, голові профспілки філії Людмилі Маниляк, директору ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС» Роману Бойчуку, голові профспілки цього підприємства Ігорю Рибаку.

Учасники заходу вдячні Збройним силам України, надійний захист яких дає можливість юним спортсменам займатися улюбленою справою.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора