Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

17 вересня в Україні відзначається День рятівника

Дата: 16.09.2023 10:16
Кількість переглядів: 218

Фото без описуУ 2008 році, відповідно до Указу Президента України, це свято прийшло на зміну Дню працівників цивільного захисту і стало професійним для співробітників ДСНС України, працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян, які вносять свій вклад у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Серед рятувальників є медики, верхолази, водолази, водії та інші кваліфіковані фахівці, кожен із яких знає, що його професія пов'язана з ризиком для здоров'я та життя, особливо у цей важкий для країни час. Попри всі виклики, рятувальники усвідомлюють і роблять все можливе, для того щоб з гідністю виконувати обов’язки, покладені на них державою: рятують людей, їхнє матеріальне надбання від вогняної, водної стихій, допомагають боротися з руйнівними наслідками ворожих бомбардувань та мінування територій, здійснюють пошук постраждалих під завалами людей і завжди намагаються зберегти якомога більше життів.

Шановні рятівники! Спасибі вам за вірність обов'язку, постійну бойову готовність до захисту людей і територій, запобігання нещасть та оперативне реагування на тривожні виклики. Прийміть найкращі побажання нових сил та наснаги, міцного здоров’я, благополуччя та нових професійних звершень в ім’я розбудови нашої держави. Нехай вас не залишає лицарський дух людяності і впевненості у своїх силах та завжди супроводжує прагнення допомогти тим, хто найбільше цього потребує.

Зі щирою вдячністю - міський голова Наталя Цимбалюк

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора