Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Шкільні їдальні скоро повноцінно запрацюють

Дата: 18.09.2023 17:18
Кількість переглядів: 92

Фото без описуЧітко регламентований порядок використання бюджетних коштів часом не дає можливості вчасно і в повній мірі забезпечити потреби громади. Та все ж найбільш важливі проекти вдається фінансувати з коштів перевиконання бюджету, особливо якщо це стосується дітей.

На черговій апаратні нараді при міському голові, що відбулася 18 вересня, головний спеціаліст відділу гуманітарної політики Мар’яна Герасимова запевнила, що до завершення підходять ремонти в їдальнях обох навчальних закладів міста. В гімназії за грантові кошти від ЮНІСЕФ встановлено витяжну систему для харчоблоку та придбано стіл-мийку з тумбою. З міського бюджету профінансовано оновлення цього приміщення та обіднього залу. На цьому тижні здійснюватиметься закупівля продуктів, тож з наступного понеділка учні гімназії матимуть гаряче харчування.

В ЗЗСО ІІ – ІІІ ступенів обіди готуватимуться на тиждень пізніше, тобто з 1 жовтня, бо там ремонт їдальні ще триває. Роботи виконуються власними силами. Будівельні та розхідні матеріали, холодильник, ролети на вікно для роздачі їжі та двері придбані за кошти місцевого бюджету.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора