Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

26 вересня Новодністровська громада провела в останню земну путь свого захисника Петра Кардаша

Дата: 27.09.2023 15:26
Кількість переглядів: 135

Фото без опису45-літній Петро Анатолійович Кардаш у січні цього року був мобілізований до лав Збройних сил України і захищав Батьківщину у складі військової частини А0998. Його життя обірвалося несподівано і передчасно ‑ під час відпустки, яку він проводив у рідному місті.

Громадська панахида прощання із захисником відбулася на центральній пішохідній алеї міста. Висловлюючи від імені громади співчуття невтішній родині, міський голова Наталя Цимбалюк зазначила:

‑ Кожен, хто одягнув військову форму, взяв до рук зброю і став на захист України – герой. Бо саме завдяки нашим захисникам ми сьогодні маємо наше державу, стоїмо на своїй землі та дивимось в мирне небо. Але за нашу свободу і незалежність вже заплачена дуже висока ціна – життями найкращих синів і дочок України. І сьогодні ми прощаємось з одним із них, нашим захисником, нашим героєм.

Йдучи захищати свою землю, Петро Кардаш вірив, що буде в числі тих, хто повернеться додому з перемогою. Але, на жаль, його серце не витримало всього того, чого довелось побачити і почути в тому горнилі війни, від якої він разом зі своїми побратимами, боронить нас усіх. Тому він ‑ наш герой і ми у вічному боргу перед його родиною. Вічна і світла пам'ять нашому захиснику!

Проводжаючи на вічний спочинок нашого героя, настоятель Церкви Покрови Пресвятої Богородиці протоієрей Тарас Раковецький сказав:

‑ Сьогодні до лав нашої небесної охорони став ще один воїн, наш захисник Петро. До українського традиційного заповіту «народити дитину, посадити дерево і збудувати дім» сьогодення додає ще християнське «стати на захист своїх ближніх», бо «немає більшої любові за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх». Петро пішов туди, куди його покликала Батьківщина. Як воїн, як захисник пішов, щоби боронити свою землю, аби на ній запанували мир, спокій і злагода. За це новодністровська громада сьогодні складає подяку і низько вклоняється, шануючи його пам'ять та подвиг!

Петра Кардаша похоронили на новодністровському міському кладовищі.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора