Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Наша Наталія Квятковська ‑ лауреат премії імені Омеляна Поповича!

Дата: 29.09.2023 08:40
Кількість переглядів: 154

Фото без описуПремія імені Омеляна Поповича ‑ почесна відзнака, заснована Чернівецькою обласною державною адміністрацією у 2004 році для відзначення найкращих викладачів та організаторів освіти і науки Буковини, вчителів та вихователів, інших працівників освіти, які плекають інтелектуальний потенціал краю.

Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації повідомляє, що цьогоріч на розгляд Нагородної комісії було представлено 22 пакети матеріалів претендентів на отримання премії імені Омеляна Поповича. 27 вересня відбулося засідання комісії, за результатами роботи якої шляхом голосуванням визначено 10 лауреатів премії. Гідне місце у когорті видатних освітян Чернівецької області зайняла заступник директора з навчально-виховної роботи Новодністровського закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів Наталія Квятковська. Вручення премії та інших нагород талановитим педагогам Буковини відбудеться 2 жовтня, з нагоди відзначення Дня працівника освіти у рамках обласної кампанії «Я – український педагог! І в цьому моя суперсила!»

На премію лауреатам Чернівецькою обласною державною адміністрацією з обласного бюджету виділено понад 300 тисяч гривень, кожний з лауреатів отримає сертифікат на суму 21 600 грн.

Довідково: з метою об’єктивного оцінюванню досягнень претендентів та запобіганню упередженості відбір претендентів здійснювався за принципом відкритого голосування, за досягнення педагогів, адже прізвище та місце роботи було зашифровано. Комісія голосувала виключно за зазначені здобутки, шляхом набору більшості голосів визначено переможців.

Джерело

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора