Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня

Дата: 30.09.2023 10:00
Кількість переглядів: 156

Фото без описуШановні освітяни!

Ваше світле і радісне свято, що завжди яскравить різнобарв’ям осінніх квітів і букетами побажань, сьогодні, на жаль, уже вдруге ми відзначаємо в умовах воєнного стану. Але й під час війни діти продовжують навчатися, розвиватися, творити, перемагати, інтелектуально виростати, за що велике спасибі вам, дорогі працівники освіти!

Попри всі виклики сьогодення, ви продовжуєте працювати на освітянській ниві, чим закладаєте фундамент суспільства, запалюєте в дитячих серцях іскорки жаги до знань і впевнено ведете своїх вихованців нелегкими шляхами пізнання.   

Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками! Щоб ви могли реалізовувати власні здібності і таланти, будувати власну успішну долю, бути гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Нехай не гасне світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. А кожен день хай повниться радістю від щирої вдячності ваших вихованців та їхніх батьків.

Щиро дякую нашим воїнам, завдяки мужності яких наші діти подовжують навчатися в українських школах, ставати ще розумнішими, ще патріотичнішими, ще кращими!

Зі святом вас, шановні працівники освіти!

Міський голова Наталя Цимбалюк

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора