Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Вітаємо захисників і захисниць України!

Дата: 30.09.2023 10:35
Кількість переглядів: 174

Фото без описуВідтепер кожного 1 жовтня наше суспільство із вдячністю віддаватиме шану тим, хто став щитом української державності, для кого пріоритету над особистим набув громадський, військовий обов’язок, ‑ нашим захисникам і захисницям.

Це свято наступності звитяжних традицій нашого народу, сили духу і відваги, відданості Батьківщині і гордості за її військову славу. Воно органічно поєднується з відзначенням свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва і символізує незламний героїзм і глибоку духовність українського народу. Це свято багатьох поколінь наших предків, які ще з часів Запорізької Січі боролися за Україну, та нинішніх героїв, які самовіддано борються за цілісність і незалежність нашої держави.

Сьогодні, в найважчі часи української історії, на людей в пікселі ми покладаємось нашим майбутнім, бо віримо в своїх героїв, їхню мужність і цілеспрямованість. Із захопленням спостерігаємо за їхніми успіхами, засмучуємось невдачами і розділяємо біль утрат. Схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям. Вшановуємо міцність духу наших славних предків! Пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників та захисниць української землі! Зичимо кожному і кожній сили та витримки, вірних бойових побратимів та невтомних янголів-охоронців!

Слава Україні! Героям слава!

Від імені Новодністровської громади – міський голова Наталя Цимбалюк


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора