Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Оголошення

Дата: 20.10.2023 15:57
Кількість переглядів: 123

Фото без описуДо уваги фізичних осіб – суб'єктів підприємницької діяльності, а також юридичних осіб незалежно від їхньої організаційно-правової форми та форми власності,

які здійснюють господарську діяльність і мають ліцензію на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону (далі - виконавець) мають у своєму складі сертифікованого інженера-землевпорядника та інженера-геодезиста, зареєстрованого у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів.

Новодністровська міська рада у зв’язку із необхідністю виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з подальшим продажем права оренди на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) має намір розробити технічну документацію із щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07), яка розташована за адресою: Чернівецька обл., Дністровський р-н, м. Новодністровськ, м-н «Діброва», орієнтовною площею 0,0060га. та технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07), яка розташована за адресою: Чернівецька обл., Дністровський р-н, м. Новодністровськ, м-н «Діброва», орієнтовною площею 0,0025га.

У конверті (по кожній земельній ділянці окремо) мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремі запечатані конверти з пропозицією.

Пропозиція претендентів подається у окремому запечатаному конверті і має містити: вартість виконання робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, термін виконання робіт з моменту підписання договору.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтверджуючих документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Перелік підтверджуючих документів, які подаються з метою відбору та визначення виконавця робіт:

  • заяву на участь у відборі;
  • копії установчого документа претендента (для претендента - юридичної особи);
  • копії сертифікатів інженера-землевпорядника та інженера-геодезиста, зареєстрованого у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів.
  • копія ліцензії на проведення робіт із землеустрою, виконання топографічно-геодезичних, картографічних робіт.
  • довідку, яка має містити інформацію про досвід роботи, про кваліфікацію виконавців робіт, які будуть залучені суб’єктом для проведення робіт, кількість розроблених технічних документацій, які на час проведення конкурсу підготовлені претендентом та інші.

Строк подання конкурсної документації: до «01» листопада 2023 року (включно).

Поштова адреса, за якою подаються документи: 60236 Чернівецька обл. м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», буд.25, Новодністровська міська рада.

Конкурс відбудеться «02» листопада 2023 року об 11.30 год за адресою: м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», буд.25. Телефон для довідок: (03741) 3-15-45.

Подання конкурсної документації: з 19.10.2023 р. до 01.11.2023 року (включно) на адресу: м. Новодністровськ, мікрорайон „Діброва”, буд. 25, Новодністровська міська рада.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора