Інформація для ВПО

Дата: 06.11.2023 16:35

Фото без описуВідповідно до пункту 3 Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 332 (зі змінами), з 01.11.2023 допомога призначається на шість місяців на сім’ю, яка вперше звернулася за призначенням допомоги, та виплачується щомісяця одному з членів сім’ї (далі – уповноважена особа).

Звертаємо увагу, що з 01.11.2023 заява про надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам приймається від уповноваженої особи на всіх членів сім’ї, згідно з Додатком 5. При цьому склад сім’ї уповноваженої особи визначається на дату звернення за призначенням допомоги.

Слід зазначити, що при заповненні заяви уповноважена особа обов’язково зазначає реєстраційний номер облікової картки платника податків на усіх членів сім’ї (у тому числі дітей), крім осіб, які відмовилися від ідентифікаційного номера, такі особи надають копію сторінки паспорта з відповідною відміткою.

ЗАЯВА про надання допомоги на проживання
внутрішньо переміщеним особам завантажити