Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Укрпошта запрошує до співпраці

Дата: 06.11.2023 17:31
Кількість переглядів: 57

АТ «Укрпошта», виконуючи зобов’язання, взяті на себе перед Міністерством соціальної політики, здійснюючи виплату пенсій та інших соціальних виплат, забезпечує доставку коштів одержувачам на всій території України, не зважаючи на кількість мешканців у населених пунктах, а також надає інші фінансові та поштові послуги.

Користуючись своїм конституційним правом, пенсіонери мають змогу самостійно обирати, де їм обслуговуватися – в банку чи в Укрпошті.

Згідно законодавства України, на період військового стану для отримання пенсії через Укрпошту, пенсіонер має подати відповідну заяву до Пенсійного фонду (зразок заяви знаходиться у відділенні поштового зв’язку). Подати заяву до ПФУ щодо зміни способу отримання пенсії можна особисто або відправивши пакет документів поштою.

У будь-якому відділенні поштового зв’язку Чернівецької області клієнти мають можливість надійно, вигідно та зручно здійснити будь-які необхідні платежі:

‑за комунальні послуги;

‑оплата мобільного зв’язку, кабельного телебачення, інтернету, страхові та кредитні внески;

‑платежі до бюджету (збори, штрафи, земельний податок тощо);

‑оплату за навчання чи дитячий садок;

‑платежі на довільні реквізити.

Комісія в Укрпошті на приймання платежів для клієнтів є значно нижчою, ніж в банку. Це особливо актуально в період, коли бюджетне навантаження по платіжках зростає. Враховуючи, що часто сплачується декілька квитанцій за місяць, загальна економія буде суттєвою!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора