Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 10:45
Кількість переглядів: 146

Фото без описуКультура і мистецтво — найбільші скарби держави, які вирізняють її народ з-поміж інших.

Унікальність української культури полягає в тому, що вона не лише впродовж віків вистояла під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегла свою самобутність і первозданну чистоту, а й стала потужним об’єднуючим, мотивуючим чинником у протистоянні сьогоднішній агресії з боку росіянців.

Збереженню української культури завдячуємо людям – професіоналам і аматорам, які за своє життєве кредо обрали віддане служіння мистецтву. Саме їх вітаємо з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва! Дякуємо за радість, яку ви даруєте людям, за можливість долучатися до невичерпних джерел духовності нашого народу, за посмішку крізь сльози і нескінченний запас патріотизму, яким ви надихаєте громаду.

8 листопада в залі засідань Новодністровської міської ради відбулися урочистості для вшанування працівників культури та майстрів народного мистецтва, де прозвучало чимало теплих слів вдячності на адресу винуватців свята.

Міський голова Наталя Цимбалюк, зокрема, зазначила: «У нашій громаді енергетики це – серце, а культура – душа. Не тому, що ви вмієте заспівати та розвеселити, а тому, що ви вмієте у будь-якій ситуації організуватись, підкласти надійне плече. У першу чергу я вам дякую за вашу людяність та професіоналізм. Нинішні дні є складними для нашої країни і громади, але ви є нашою підтримкою та родзинкою, бо ваша творчість знаходить безліч позитивних відгуків не лише у нашій громаді, а й далеко за її межами – через мережу інтернет».

Також міський голова вручила відзнаки. За сумлінну працю, активну культурно-просвітницьку діяльність, вагомий внесок у відродження української національної культури, розвиток народної творчості почесними грамотами Новодністровської міської ради відзначені:

Олеся Мотузок – головний спеціаліст відділу культури;

Раїса Тодосієвич ‑ бухгалтер І категорії централізованої бухгалтерії відділу культури;

Віктор Паламарчук ‑ звукорежисер Новодністровського БНДТ «Молодіжний»;

Сніжана Яцко ‑ костюмер Новодністровського БНДТ «Молодіжний»;

Олена Кобзар ‑ секретар Новодністровської музичної школи;

Людмила Димитрюк ‑ викладач по класу скрипки Новодністровської музичної школи;

Євгенія Малджан ‑ викладач по класу фортепіано Новодністровської музичної школи;

Світлана Боднарюк ‑ прибиральниця господарської групи відділу культури;

Тетяна Галац ‑ прибиральниця господарської групи відділу культури.

Дорогі працівники культури і майстри народного мистецтва! Знаємо, що найбільша нагорода для кожного із вас – оплески шанувальників. Тож сьогодні, ми аплодуємо вам усією громадою та дякуємо за вашу працю, талант і натхнення! Ми вами пишаємося!

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора