Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

Дата: 20.11.2023 16:51
Кількість переглядів: 120

Фото без описуЦей день ‑ річниця двох революцій, які розпочалися з інтервалом у дев’ять років: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го. Це наше національне свято, яке має величезне значення для кожного українця, воно відображає прагнення громадян України до демократії, справедливості, свободи, руху до європейської спільноти, з якого Україна вже ніколи не зверне.

Герої сьогоднішнього свята ‑ всі, хто став частинкою величезного народного спротиву, унікального явища, що має назву Майдан. Дякуємо їм! Демонструючи своє прагнення до справедливості та свободи, що було сильнішим за весь всьому насильницький апарат тогочасної злочинної влади, українці вибороли перемогу в Революції Гідності, вистоявши під кийками, кулями, гранатами, отруйними газами та перед потужною машиною дискредитації і дезінформації, що мала на меті зруйнувати беззбройний протест. То був перший переможний бій великої війни.

В глибокій скорботі схиляємо голови перед нетлінною пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які втраченими життями продемонстрували бажання жити у вільній та демократичній державі!

З Днем Гідності та Свободи вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, які продовжують боронити рідну землю. Гідність, непохитність, прагнення до свободи наших воїнів сильніші за всю російську армаду, а наше прагнення жити у своїй вільній, незалежній, неподільній Україні сильніше за бажання ворога знищити нас.

Хай буде мирне небо над українською землею! Нехай оселиться у всіх українських домівках добробут і родинна злагода! Хай не згасає наша віра в щасливе майбутнє Української держави!

Міський голова Наталя Цимбалюк

 

З нагоди 10-тиріччя від початку Революції Гідності, фахівцями Українського Інституту Національної Пам’яті розроблені інформаційні матеріали. В них можна дізнатись хронологію подій, а також цікаві історичні факти про Революцію Гідності та події, що їй передували у 2004 році. Матеріали містять фотографії, висловлювання відомих українців та іноземців, узагальнені результати Революції та її правові оцінки тощо.

Ознайомитись з інформаційними матеріалами Українського Інституту Національної Пам’яті можна за посиланням.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора