Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Кого шукають роботодавці Чернівецької області: понад півтори сотні вакансій для фахівців економічної сфери

Дата: 27.11.2023 16:12
Кількість переглядів: 132

Фото без описуУ Чернівецькій обласній службі зайнятості, станом на 27 листопада 2023 року зареєстровано понад 700 вакансій. З них понад 150 пропозицій роботи для фахівців економічної сфери.

Найбільш оплачувані серед них: три посади головних бухгалтерів з оплатою від 20 до 25тис.грн, начальник сектору (25тис.грн), менеджер (управитель) із надання кредитів (20тис.грн).

Серед вакансій є 4 пропозиції роботи для головних бухгалтерів та 24 для бухгалтерів, 13 для менеджерів, 6 для фахівців та 5 для адміністраторів, а також для спеціалістів державної служби (місцевого самоврядування), агентів та представників торговельних.

Окрім цього є достатньо вакансій для фахівців із публічних закупівель та державних аудиторів, економістів, інспекторів кредитних, касирів та продавців різних напрямів діяльності.

З базою вакансій Чернівецької області можна ознайомитися на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості https://is.gd/wfKbl0.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+9a_zHvyXBTYzYWIy

Відділ організаційно-інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора