Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Основні акценти апаратної наради 27 листопада

Дата: 29.11.2023 10:31
Кількість переглядів: 137

Фото без описуЧергова апаратна нарада при міському голові розпочалась з обговорення злободенних питань погоди. Керівники структурних підрозділів запевнили, що в закладах освіти і охорони здоров’я температурний режим дотримується в межах норми. Але проблемою залишається паркування автомобілів їхніми власниками у непризначених для цього місцях (узбіччях, тротуарах), що заважає прибиранню снігу спецтехнікою.

У зв’язку з цим міський голова Наталя Цимбалюк звернулася до поліцейського офіцера громади Сергія Шевчука з проханням активізувати роз’яснювальну роботу з власниками автотранспорту. А у випадках незнаходження компромісу – складати протоколи про адміністративне правопорушення.

Також вона наголосила, що кожен мешканець Новодністровської громади має знати своїх поліцейських громади, які працюють 24/7, і за необхідності звертатися до них за допомогою. Наразі безпеку та порядок у нашому місті забезпечують три офіцери:

Шевчук Сергій Валентинович, 067 296 95 83;
Юрій Андрійович Бондаренко, 097 149 35 88;
Козак Павло Миколайович, 098 762 01 90.

Головний лікар Центру ПМСД Тетяна Щаслива повідомила, що кількість захворювань на ГРВІ продовжує зростати, відповідно відділення денного стаціонару працює з навантаженням, в тому числі і у вихідні (90 – 100 маніпуляцій). Вона також розповіла про роботу, яка проводиться для підписання з Національною службою здоров’я України договору про надання паліативної допомоги. Паліатив – це комплекс заходів (медичних, психологічних і соціальних), які допомагають полегшити життя людям із важкими діагнозами та невиліковними хворобами.

Директор КНП «Новодністровська поліклініка» Ольга Довбенко поінформувала про збільшення кількості військовослужбовців, які проходять медогляди. Згідно з рішенням виконкому за цю послугу повинні платити роботодавці, але часто вони уникають цього. Міський голова зауважила, що ніхто з військовослужбовців, безумовно, не буде платити за огляди. А враховуючи те, що їх кількість зростатиме, на наступний рік потрібно внести цю статтю витрат в програму, що дасть змогу компенсувати закладу недоотримані кошти.   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора