Розмова про безпеку в доступних для школярів форматах

Дата: 30.11.2023 16:28

Фото без опису«Створюй коло безпеки» - під такою назвою відбулася зустріч начальника служби у справах дітей, фахівця із соціальної роботи, інспектора ювенальної превенції, поліцейського офіцера громади з учнями Новодністровського ЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів у рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Ігрова методика «Коло безпеки» надзвичайно зацікавила десятикласників і школярі з задоволенням опрацьовували картки, відшукували правильні відповіді та утворювали свої кола безпеки.

У ході зустрічі учні ознайомилися із загальними поняттями про насильство, поговорили про булінг, насильство в інтернет-мережі. Також важливим акцентом став розгляд питань взаємодії «дитина-незнайомець» та ситуацій «дитина і домашнє насильство». Обговорили, як саме має дитина реагувати в тому чи іншому випадку, аби зберегти своє життя й здоров’я та мати змогу допомогти іншим, а не просто бути мовчазним свідком насильства.