6 грудня – День Збройних сил України

Дата: 06.12.2023 09:41

Фото без описуЦе свято відзначається щороку з 1991-го, коли був ухвалений ЗУ «Про Збройні сили України».

Вже десять років День Збройних Сил України відзначається в умовах війни. Тож служба в їх лавах − це справжній подвиг. А з 24 лютого 2022 року Збройні Сили України поповнились тисячами нових захисників та захисниць, які стали на захист своєї землі та свого народу, тисячі солдатів і офіцерів героїчно захищають нас від збройної агресії неадекватного сусіда.

Українські військові – це армія незламних, нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти, і цим завойовують довіру українців. Вони – наші неперевершені герої. І водночас наш невимовний біль – через втрату найкращих. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади. Щирі співчуття рідним і близьким загиблих наших захисників, які віддали життя у війні з російськими загарбниками. Ми у вічному боргу перед їхніми родинами.

Україна вистояла і неодмінно переможе. Дякуємо ЗСУ за службу і вірність присязі! Вічна пам’ять полеглим воїнам!

Слава Україні! Слава її Збройним Силам!

Міський голова Наталя Цимбалюк